خط مشی کیفیت

گواهینامه نظام مدیریت کیفیت پایا همسان

خط مشی کیفیت

شرکت توسعه فناوری پایا همسان بر پایه تجارب موسسان خود و دانش روز دنیا و خط مشی کیفیت، پس از مدت‌ها تحقیق در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، با اعتقاد به تحقیق و توسعه و ارتقاء سطح سلامت جامعه، به عنوان یک شرکت پیشرو، چابک و خلاق تاسیس گردید. این شرکت در حوزه دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان به عنوان یک شرکت دانش بنیان توسط کارگروه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان تائید گردیده است.

شرکت توسعه فناوری پایا همسان براساس اساسنامه مصوب خود در زمینه تولید کیت­های تشخیص پزشکی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت با تعهد به اجرای الزامات استاندارد ISO 13485:2016 با رعایت الزامات قانونی اداره کل تجهیزات پزشکی و همچنین استراتژی های سازمان، نسبت به شناسایی و برآورده ساختن نیازمندی های مشتریان اقدام نموده است. مدیریت و کلیه کارکنان سازمان در راستای فراهم نمودن نیازهای این استاندارد و مراجع ذیصلاح خود را موظف ومتعهد به اجرای موارد ذیل می داند:

  • ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات تولیدی و توسعه آنها مطابق با مقررات سازمان های ذینفع
  • افزایش رضایتمندی مشتریان
  • ارتقاء صلاحیت و شایستگی منابع انسانی متعهد، متخصص و کارآمد

بدیهی است تعالی بخشی در بهبود مستمر و مداوم اهداف و سیستم طرح ریزی در سایه مشارکت کلیه کارکنان سازمان امکان پذیر است. به همین منظور خط مشی تنظیمی در دسترس کلیه همکاران قرار می گیرد. اینجانب و کلیه همکاران متعهد می شویم در مسیر دستیابی به اهداف ذکر شده گام برداشته و هر یک سهم وظایف خود را در این خصوص ایفا نماییم. از کلیه همکاران خواستارم با ارایه نظرات، پیشنهادات، انتقال دانش و تجربیات ارزشمند خود موجبات سرآمدی و تعالی شرکت توسعه فناوری پایا همسان را فراهم نمایند.